Opłaty na działalność statutową klubu

MIEJSKI KLUB SPORTOWY „ORKAN” RUMIA

- opłaty na działalność statutową klubu

Zarząd klubu MKS „ORKAN” Rumia informuje że z dniem 02.01.2020r zmieniają

się zasady działalności statutowej w sprawach organizacyjno-finansowych naszego klubu dotyczące roku 2020 . Uwzględniając zmiany w zasadach i wysokości dofinansowania naszego klubu przez Gminę Miejską Rumia oraz wzrost opłat za

wynajem obiektów sportowych , autokarów , opłat sędziowskich i startowych , Zarząd

klubu chcąc utrzymać zakres bieżącej działalności , warunki treningowe i meczowe

oraz poziom sportowo-organizacyjny klubu na aktualnym poziomie , wprowadza

z dniem 02.01.2020r opłaty na działalność statutową klubu .

Opłaty dla dzieci i młodzieży trenujących w grupach , które biorą udział w rozgrywkach Pomorskiego ZPN wynosi 60,- zł miesięcznie .

Opłata dla dzieci trenujących w grupach naborowych wynosi 30,- zł miesięcznie

Wszystkie organizacje pozarządowe otrzymały w roku 2020 średnio o 50% mniejsze

dofinansowanie wynikające z możliwości finansowych Gminy Miejskiej Rumia

- nasz klub na dzień 02.01.2020r otrzymał o 50.000,- zł mniej jak w roku 2019 dlatego

jesteśmy zmuszeni podnieść opłatę statutową oraz zwiększyć skuteczność pozyskiwania

dodatkowych środków finansowych .

Prosimy o nie traktowanie wznoszonej opłaty jako tylko i wyłącznie za udział w treningach i nie uzależniać opłaty czy dziecko uczestniczy w zajęciach czy też nie.

Opłata uiszczana przez rodziców trenującego dziecka zasila budżet klubu i jest przeznaczona na wydatki bieżące / wynajem obiektów , opłaty sędziowskie , przejazdy ,

wynagrodzenie trenerów , opłaty startowe / Opłata na działalność statutowa klubu nie

podlega zwrotowi .

Dokonywanie opłat :

Wpłaty można dokonywać miesięcznie lub kwartalnie płatne do 20-go każdego miesiąca lub rozpoczynającego się kwartału na konto klubu :

BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY Nr konta 64 8351 0003 0000 0622 2000 0020

W tytule przelewu należy wpisać :

Nazwisko i Imię dziecka rok urodzenia – opłata na działalność statutową klubu – oraz okres za który dokonywana jest opłata .

Np. Kowalski Jan 2011 - opłata na działalność statutową klubu – styczeń 2020

W sytuacjach losowych i pojedynczych przypadkach Zarząd klubu może zwolnić

z opłat na działalność statutowa klubu na określony czas .

Proszę o dokładne zapoznanie się z powyższą decyzją . Po akceptacji proponowanych warunków zapraszamy wszystkich do udziału w zajęciach sportowych naszego klubu .

MKS ORKAN RUMIA

z up. Zarządu Klubu