Rezerwowi :

- Kondracewicz Sławomir

- Gliniecki Tomasz

- Twaróg Tomasz

Nasz zespół spodziewał się trudnego meczu z zespołem Gedanii Gdańsk , która ostatnio zaczęła bardzo dobrze grać i strzelać dużo bramek . Jak się okazało sam mecz był bardzo wyrównanym pojedynkiem , gdzie oba zespoły przede wszystkim pilnowały własnej bramki , szukając szansy w zdobyciu bramki w nielicznych kontrach .

O losach meczu zadecydowały dwie sytuacje na boisku . W 52 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem nasz zawodnik trafił w poprzeczkę , a dobitka do pustej bramki, okazała się strzałem niecelnym . W 56 minucie meczu, sędzia podyktował rzut wolny , przed polem karnym naszego zespołu , bardzo precyzyjny strzał zawodnika Gedanii pozwolił objąć prowadzenie w tym wyrównanym meczu .

Do końca meczu oba zespoły grały bardzo ambitnie lecz żadnej drużynie nie udało się strzelić bramki i mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gości 1 : 0 .

Nasz zespół rozegrał niezłe spotkanie z trudnym przeciwnikiem , lecz bez zdobywania bramek trudno wygrać mecz.Miejmy nadzieję że w następnych meczach wróci skuteczność i zaczniemy wygrywać mecze na wyjeżdzie i własnym boisku