1 : 2 / 0 : 0 /

Strzelcy bramek : 0 : 1 - Kiełb Kacper - 65 minuta

0 : 2 - Neumann Sebastian - 88 minuta

1 : 2 - ------------------------------ - 90 minuta / karny /

Mecz ligowy z teoretycznie słabszym rywalem okazał się trudnym meczem w walce o kolejne punkty .

Wiatr i niska temperatura spowodowały że warunki do gry nie były sprzyjające dla obydwu drużyn . Pierwsza połowa spotkania , to słaba gra obydwu drużyn , którą można skomentować tylko stwierdzeniem, że się odbyła . W drugiej połowie nasz zespół zaczął wykazywać większą inicjatywę w dążeniu do odniesienia zwycięstwa i w 65 minucie strzelił bramkę, która dała nam prowadzenie 1 : 0 . Do 88 minuty trwał wyrównany pojedynek, dopiero kiedy dokładne podanie otrzymał nasz napastnik i po indywidualnej akcji strzelił drugą bramkę dla naszego zespołu mecz został prawie rozstrzygnięty. Gdy wszyscy oczekiwali końcowego gwizdka , sędzia zawodów podyktował wielce problematyczny rzut karny dla gospodarzy , który został zamieniony na bramkę. Za chwilę sędzia zakończył mecz i nasz zespół wygrał 2 : 1 . Zwycięstwo to pozwoliło wyjść naszemu zespołowi na pozycję lidera rozgrywek ponieważ zespół Stolema Gniewino przegrał swój mecz 1 : 2.