SPORT , DZIECI , PIENIĄDZE - szkółka AG RUMIA

SPORT  ,  DZIECI  ,  PIENIĄDZE  -  szkółka  AG RUMIA

SPORT , DZIECI , PIENIĄDZE

- szkółka AG RUMIA

W dniu 19.03.2015 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli szkółek AG i naszego klubu w sprawie ewentualnej współpracy. Spotkanie trwało dobrą godzinę, głównym tematem poruszanym na spotkaniu , to sprawa korzystania z obiektów sportowych w Rumi. Przedstawiciele szkółek AG zapewniali nas o szczerej i wielkiej współpracy, o pracy na rzecz dzieci, dla dzieci. Po przeanalizowaniu różnych propozycji wszyscy rozeszli się do domu bez żadnych ustaleń. Po spotkaniu nasz przedstawiciel odwiedził kilka stron internetowych i okazało się że, sprawy wyglądają inaczej niż na spotkaniu . Zanim podjęto z nami rozmowy założono już szkółkę AG Rumia, ustalono termin naboru , trenerów , kwotę składki , podano konto spółki na które trzeba wpłacać składki, a nie klubu ARKI GDYNIA. Wszystko wskazuje na to że nasz przedstawiciel był potrzebny po to by załatwić darmowe obiekty dla komercyjnej działalności, Zaistniała sytuacja nie świadczy dobrze o przedstawicielach AG , jeśli na spotkaniu próbują nawiązać współpracę a wszystkie decyzje już dawno zapadły.

Przedstawiamy kilka wydruków z strony - www.ag-szkolkipilkarskie.com

Opłata za treningi

Opłaty za zajęcia treningowe ( kwota 100 zł. ) należy dokonywać przelewem na Nasz numer konta bankowego. Jest również możliwość płacenia podczas treningu u kierownika zespołu.

Football Club Sp.z o o

81-218 Gdynia

ul.Zamenhofa 17

W szkółkach już wiosna. Rumia jeszcze poczeka!

Proponuję nowe hasło

W szkółkach już wiosna – kasa z Rumi jeszcze poczeka !!!

Każdy może wejść na stronę sprawdzić czy chodzi o dobro dzieci czy dobry interes