Sparing drużyny seniorów klubu MKS Orkan Rumia

Bramki dla drużyny Orkana Rumia zdobyli

- Marcin Kozieł

- Sebastian Neumann

Skład drużyny Orkana / zmiany w systemie hokejowym / :

- Kondracewicz Sławomir

- Malek Daniel

- Kolera Piotr

- Kozieł Michał

- Kiełb Kacper

- Kozieł Marcin

- Taube Kajetan

- Neumann Sebastian

- Lewandowski Kamil

- Testowany Zawodnik

zmiany

- Lip Szymon

- Kowalski Dawid

- Glinecki Tomasz

Drużyna po miesiącu solidnych treningów , rozpoczęła okres rozgrywania meczy sparingowych.

Pierwszy mecz sparingowy zaplanowano w dniu 07.02.2015 r. z drużyną IV ligową Pogonią Lębork . Bardzo dobre warunki do rozgrywania meczu pozwoliły obu zespołom na zaprezentowanie aktualnej formy i umiejętności poszczególnych zawodników . Nasz zespół na tle dobrego IV ligowego zespołu zaprezentował się dobrze , wykazał się dużą dyscypliną taktyczną , dobrą skutecznością i niezłym przygotowaniem kondycyjnym , co pozwoliło na odniesienie zwycięstwa nad wyżej notowanym rywalem.

Plan sparingowy naszej drużyny zakłada rozegranie trzech pierwszych meczy sparingowych na najlepszych boiskach dostępnych w naszym regionie, ma to zrekompensować drużynie brak możliwości prowadzenia normalnych zajęć treningowych na boisku w naszym mieście .

Następny mecz sparingowy nasz zespół rozegra z drużyną IV ligowym MKS Władysławowo na boisku OPO w Cetniewie dnia 14.02.2015r sobota godz.18.00