- Neumann Sebastian

Rezerwowi :

- Gajos Michał

- Sajewicz Maciej

Ostatni mecz w sezonie miał potwierdzić czy nasz zespół zasługuje na fotel lidera po rundzie jesiennej.

Już początek meczu pokazał, że ostatni zespół w lidze nie będzie łatwym przeciwnikiem. Goście po 5 minutach gry zdobyli bramkę i objęli prowadzenie w meczu. Ekstremalne warunki do gry sprzyjały gościom, którzy bardzo ambitnie bronili wyniku i szukali okazji w kontrach do zdobycia drugiej bramki. Silny wiatr ,obfite opady deszczu , bardzo miękka , grząska murawa , nie pozwalała na szybką składną grę naszego zespołu, co spowodowało, że do przerwy goście prowadzili 1 : 0.

Od pierwszych minut drugiej połowy nasz zespół postawił na agresywną grę, na całym boisku. Grając z olbrzymią determinacją nasz zespół spowodował, że przeciwnik zaczął popełniać błędy w obronie , co stwarzało okazje do zdobycia bramek . Udało się wykorzystać dwie sytuacje , które pozwoliły objąć nam prowadzenie w meczu 2 : 1. Grając uważnie w obronie do końca meczu , nie tracąc żadnej bramki, nasz zespół odniósł zwycięstwo, zachowując pozycję lidera.

Po niedzielnych meczach okazało się że dzięki zwycięstwu drużyny z Redy nad Olimpią Osowa,