MKS ORKAN vs. ARKA

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach Arka rozgrywała mecz sparingowy w Rumi z Orkanem.  Ekstraklasowa Arka nie dała szansy gospodarzom wygrywajac 5:0.

Sparing:

Orkan Rumia - Arka 0:5 (0:3)

Bramki:Szwoch 12', 26', Abbott 40', Siemaszko 66', Stolc 82'

Arka I połowa:Jałocha - Socha, Łukasiewicz, Sobieraj, Wojowski - Borecki, Marciniak - Błąd, Szwoch, Bożok - Abbott

Arka II połowa:Moczadło- Zbozień, Marcjanik, Sołdecki, Warcholak - Mosiejko, Voseba - Stolc, Siemaszko, Yussuff - Zjawiński

Orkan:Kondracewicz (30' Klebba, 63' Wychnowski)) - Kiełb (70' Kolera), Kozierkiewicz, Kowalski, Malek (46' Filipkowski), Łaga (46' Gniewkowski), Bukowski, Neumann (68' Gierczak), Kozieł, Bartlewski (68' Pionk), Skrzypczak

0 min - W 1 połowie zagraMichał Borecki,który przyjechał do Gdyni wczoraj, natomiast UkrainiecKostiantyn Jaroszenko,który dotarł do Gdyni dzisiaj, przejedzie testy medyczne.Od początku zagra także w pierwszym składzie po długiej przerwiePaweł Abbott.

0 min - Mecz uświetnia obchody 40-lecia Orkana Rumia. Przed meczem miła uroczystość wręczenia koszulek Marcusowi da Silva, Rafałowi Siemaszce i trenerowi Grzegorzowi Nicińskiemu.