- Burchard Filip

- Kiełb Kamil

- Brechelke Szymon

- Jankowski Krystian

Mecze ligowe z drużyną Potoku Pszczółki były dla naszej drużyny zawsze trudne i tak było tym razem. Drużyna gości to zespół o bardzo dobrych warunkach fizycznych , znacznie lepszych od naszego zespołu .

Początek spotkania okazał się bardzo szczęśliwy dla naszego zespołu, już pierwsza akcja przyniosła nam bramkę i objęliśmy prowadzenie 1 : 0. Pomimo wielu okazji do strzelenia kolejnych bramek takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Początek drugiej połowy to lekka przewaga naszego zespołu i szukanie okazji do strzelenia drugiej bramki, udało się to w 62 minucie i Orkan prowadził już 2 : 0. Przez całe spotkanie nasz zespół stworzył sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramki od drużyny gości, i dlatego uważam że spotkanie wygraliśmy zasłużenie.

Ciekawostką meczu było wystąpienie w naszym zespole na boisku 3 braci , Patryka , Kacpra i Kamila, którzy są wychowankami naszego klubu .