KS OLIMPIA OSOWA - MKS ORKAN RUMIA

- Wierciszewski Brajan

- Malek Dniel

- Gierczak Damian

W meczu na szczycie klasy okręgowej padł remis , co z przebiegu całego spotkania można uznać za wynik sprawiedliwy . Żadna drużyna nie była na tyle lepsza aby zasłużyć na zwycięstwo . Był to mecz walki , gdzie oba zespoły pilnowały własnej bramki szukając szansy na zdobycie bramki w nielicznych kontrach . Nikt tego spotkania nie chciał przegrać co było wyrażnie widać w poczynaniach obu zespołach , górę wzieła chłodna kalkulacja .

Patrząc na wyniki uzyskane w pierwszej kolejce to można stwierdzić że remis pozwolił zwiększyć przewagę naszemu zespołowi nad 3 i 4 zespołem w tabeli. Na meczu widać było że nasz zespół posiada szeroką wyrównaną kadrę zawodników, która daje szansę trenerowi na różne roszady w składzie . Powinno to procentować w trakcie sezonu , gdzie przyjdą drobne kontuzje , kary za kartki .

Następny mecz nasz zespół rozegra w sobotę 26.03.2016r o godz. 12.00 na stadionie  miejskim w Rumi przy ul. Mickiewicz 43 , a przeciwnikiem będzie Kamienica Królewska

Powiązana galeria: