Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnejna posiedzeniu w dniu 09.09.2015r. w związku z naruszeniem zasad dotyczącychprocesu licencjonowania, warunków przyznanej licencji oraz naruszeniadyscypliny procesu licencyjnego poprzez niezastosowanie się doobowiązujących terminów dotyczących kryterium finansowego postanowiła:

- nałożyć sankcje pozbawienia 2 punktów na Klub SKS Polonia Gdańsk w Klasie Okręgowej w sezonie rozgrywkowym 2015/16,

- nałożyć sankcje pozbawienia 2 punktów na Klub MKS Orlęta Reda w Klasie Okręgowej w sezonie rozgrywkowym 2015/16 ,

- nałożyć sankcje pozbawienia 2 punktów na Klub GSS Pszczółki w Klasie Okręgowej w sezonie rozgrywkowym 2015/16

W związku ze spełnieniem wymogów nadzoru kryterium finansowego przez Klub KSCentrum Pelplin Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PomorskiegoZwiązku Piłki Nożnej postanowiła uchylić powyższy nadzór.

W dniu 01.10.2015r. o godzinie 14.00 Komisja Odwoławcza ds. LicencjiKlubowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej rozpatrywać będzie poprzeprowadzeniu procedury kontroli, Kluby które otrzymały nadzory zkryterium infrastrukturalnym oraz kryterium dotyczącym personelu.

Ze sportowym Pozdrowieniem
Przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN