KiK Textil sp z o.o. wspiera klub

MKS ORKAN Rumia wspólnie z sposorem klubu firmą

KiK Textil sp z o.o.

przygotował małą niespodziankę dla zawodników drużyn młodzieżowych . Każdy zawodnik trenujący w naszym klubie otrzyma kompletny strój z logo sponsora , nazwą klubu i numerem , który będzie mógł używać na zajęciach treningowych, meczach sparingowych i ligowych . Łącznie zostało przygotowanych ponad 250 kompletów dla wszystkich chętnych zawodników trenujących w naszym klubie

MKS Orkan Rumia wspiera młode talenty

Orkan Rumia w tym roku obchodzi swój jubileusz. Od czterdziestu lat klub zaraża pasją do piłki nożnej. Boisko dla każdego piłkarza tej drużyny to miejsce, gdzie może rozwijać swój talent, umiejętności, a także spotkać się z przyjaciółmi i osiągnąć sukces. Podczas regulaminowych 90 minut meczu zwraca się uwagę na każde podanie, każdą interakcję między zawodnikami. Każdy wierzy w sukces swojej drużyny, nawet najmłodsi podopieczni. Podpatrując swoich starszych kolegów mają szanse wyrosnąć na prawdziwe gwiazdy futbolu. Pomogą im w tym na pewno nowe stroje.

15 kolejkę sezonu 2015/2016 Orkan Rumia zakończyła wygraną 2:1 nad drużyną Amator Kiełpino. Statystyki rozgrywek tej drużyny przedstawiają się bardzo dobrze i dają nadzieję na awans w przyszłości. Zespół strzelił w sumie 38 bramek oraz odniósł najwięcej zwycięstw na swoim terenie. Aktualnie piłkarze odpoczywają przed rundą wiosenną.

A jak radzą sobie najmłodsi adepci Orkan Rumii? Kolejny sezon będą mieli okazję rozpocząć w nowych strojach. Chcąc połączyć pasję do piłki oraz zainteresowanie lokalnymi drużynami sieć odzieżowo-tekstylna KiK postanowiła zaangażować się w działania na rzecz klubu Orkan Rumia oraz ich najmłodszych podopiecznych. Firma przekazała zawodnikom niebiesko-białe komplety odzieży, aby 2016 rok był jeszcze bardziej owocny w zwycięstwa. „Mamy nadzieję, że dzięki nowym strojom Ci młodzi adepci wyrosną na piłkarzy światowego formatu, a kolejne sezony będą jeszcze lepsze. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za dobre wyniki.” – mówi Mariusz Kulik z firmy KiK.

KiK Textil sp z o.o.

ul. Legnicka 21a

Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00

Faks: + 48 (0) 71 377 44 01

E-Mail: info.pl@kik-textilien.com

www.kik-textilien.com

Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.