Informacja dla kibiców meczu Cartusia- Orkan

"W związku ze zbliżającym się meczem w ramach rozgrywek IV Ligi pomiędzy drużynami GKS Cartusia 1923 Kartuzy a MKS Orkan Rumia, który zaplanowany jest na dzień 29.04.2017 r. (sobota) na godz. 11.00 w Kartuzach Zarząd Klubu GKS Cartusia 1923 Kartuzy informuje, iż maksymalnailość kibiców gości to 36 osób. Kibice gości na mecz ten będą wpuszczeni po uprzednim okazaniu autoryzowanej przez Klub Orkan Rumia listy kibiców uwzględniającej imię i nazwisko oraz nr pesel kibica. Weryfikacja nazwisk z listy przeprowadzana będzie na podstawie posiadanych dokumentów tożsamości. Wejście na stadion do sektora kibiców gości zaplanowane jest bramą nr 3 tj. od parkingu przy ul. Słonecznej. "
Proszę o rozpowszechnienie tej informacji poprzez umieszczenie jej na stronie internetowej państwa klubu, lub też w inny sposób umożliwiający dotarcie jej do jak największej liczby kibiców. Proszę zwrócić szczególną uwagę na listę, która musi być autoryzowana przez MKS Orkan Rumia oraz posiadanie na meczu przez kibiców dowodów tożsamości.
Z góry serdecznie dziękuję za współpracę.

Sławomir Skowronek
Dyrektor d/s Organizacyjnych