- Burchard Filip

- Jankowski Krystian

- Brechelke Szymon

- Wierciszewski Brajan

Kolejny mecz wyjazdowy naszego zespołu do przeciwnika , który przed sezonem zakładał walkę o awans , okazał się szczęśliwym dniem dla naszego zespołu .

Przez całe spotkanie trwała równorzędna walka na boisku , gdzie każdy zespół mógł zdobyć bramkę . Nasz zespół grał bardzo uważnie i konsekwentnie w obronie, szukając okazji do zdobycia bramki w szybkich atakach lub stałych fragmentach gry. Na efekty gry trzeba było czekać aż do 85 minuty , gdzie wrzutka z wolnego w pole karne spowodowała zamieszanie pod bramką gospodarzy , a przytomne zachowanie naszego stopera dało nam bramkę i prowadzenie w meczu 1 : 0 . W 90 minucie szybka akcja prawego pomocnika , wprowadzenie piłki w pole karne , nie przepisowy atak obrońcy i rzut karny dla Orkana . Pewnie wykorzystany karny i nasz zespół prowadził już 2 :0, po dwóch minutach sędzia kończy spotkanie . Nasz zespół wygrał spotkanie dzięki pełnemu zaangażowaniu się w grę wszystkich zawodników oraz konsekwentnej realizacji założeń przedmeczowych .