Działalność MIEJSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO ORKAN RUMIA wspierana jest przez Gminę Miasta Rumia

84-230 Rumia

Działalność MIEJSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO ORKAN RUMIA wspierana jest przez
Gminę Miasta Rumia.

MKS ORKAN Rumia
otrzymuje dofinansowanie
w ramach promocji MIASTA
RUMIA na udział drużyny
seniorów w rozgrywkach ligowych,
Pucharze Polski

MKS ORKAN RUMIA

Jarosław Formella
/ 607 978 918 /

• Dyzma napisał
    Miała być walka o pierwszą ósemkę,czy coś mi umknęło.

• kiepski napisał
    Trenerzy do wymiany,co to za padaka jest grana!,a i zmieńcie ten wynik z Jaguarem ,bo 17:0 ,to nigdy nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

• pytający? napisał
    Drutex-Bytovia II Bytów – Orkan Rumia MKS z dnia 12.03.2017 r.: zawodnik nr 9
    Sebastian Neumann (Orkan) wysoce niesportowe zachowanie na podstawie art.
    133 § 1 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – wszczęcie postępowania
    dyscyplinarnego. Jakie konsekwencje poniósł zawodnik????????.

• KIBIC Z 20=LETNIM STAŻEM napisał
    Ta strona jest do usunięcia!,żadnych informacji dotyczących czwartej ligi,ani aktualnego składu,ani kto zagrał w danym meczu,a kto strzelił bramkę?,to chyba wróżbita Maciej.Nic tu nie ma .ŻAL.

• Dyzma napisał
    Juniorzy młodsi Arki Gdynia rozgromili Orkan Rumia 8:0 (7:0). Powód do dumy.

• olaf napisał
    Trenują tylko juniorzy, widziałem że na trening przychodzi tylko 8-10 zawodników to znaczy że pozostałym nie zależy. Awansu pewnie nie będzie bo zawodnikom nie zależy - pewne info. Szkoda tylko Prezesa , Trenera i Formeli którzy wierzą w awans-zawodnicy mają to w dupie. Niedowiarków zapraszam na trening w środę na 18.30 i zobaczą jak to wygląda. Nawet z juniorami Bałtyku przegrywają - WSTYD.

• Posucha napisał
    22 stycznia Orkan grał,przegrał z juniorami Bałtyku Gdynia 4 do 3.

• Dyzma napisał
    Orkan coś gra ?,trenuje ?.,jakieś roszady w składzie? Inni już zaczęli w naszej grupie.A tu cisza jak po ''śmierci organisty''.

• Darek napisał
    Żadnych sparingów. Piłkarze odpoczywają

• - napisał
    Jakieś sparingi,? ,bo znalazłem tylko ten-13.02.2016r. - Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS