Rezerwowi :

- Kondracewicz Sławomir

- Gliński Tomasz

- Twaróg Tomasz

Pierwsze derby rozegrane w Rumi od kilku lat były trudnym meczem dla naszej młodej drużyny . Doświadczony zespół z Redy postawił naszej drużynie trudne warunki gry, grając bardzo uważnie w obronie , szukał okazji do przeprowadzenia szybkich akcji w ataku . Indywidualna akcja naszego zawodnika w 8 minucie meczu pozwoliła na oddanie precyzyjnego strzału na bramkę i objęcia prowadzenia 1 : 0 . Przez następne kilka minut Orkan mógł zdobyć drugą bramkę, wykorzystując jedną z kilu okazji , lecz zawiodła skuteczność i zabrakło szczęścia . Druga połowa to uważna gra naszego zespołu w obronie i szukanie okazji do zdobycia drugiej bramki . Zespół stworzył sobie kilka okazji , lecz na przeszkodzie do zdobycia bramki stanął bardzo dobrze broniący bramkarz drużyny gości . Drużyna gości stworzyła w ciągu całego meczu tylko dwie dobre okazje do zdobycia bramki lecz żadnej nie wykorzystała i mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem naszego zespołu 1 : 0 .

Ważnym elementem meczu było również wydarzenie przed spotkaniem , gdzie przedstawiciele sponsorów:

Gmina Miejska Rumia - Burmistrz Miasta , Pan Michał Pasieczny, Fabryka Kotłów „FAKO” Rumia - Wiceprezes Zarządu , Pan Krzysztof Ingielewicz wręczyli drużynie komplet nowych strojów piłkarskich oraz 22 pary butów piłkarskich, zakupionych z środków przekazanych przez sponsorów .