Strzelcy bramek : 1 : 0 - Kiełb Kacper - 22 minuta

1 : 1 - Żabiński Sławomir - 57 minuta

1 : 2 - Bartosik Adrian - 70 minuta

2 : 2 - Kiełb Kacper - 80 minuta

Kolejny mecz ligowy pokazał że gra z pozycji lidera tabeli wymaga dodatkowej mobilizacji i większego wysiłku , aby osiągnąć dobry wynik spotkania . Drużyna gości od pierwszej minuty zagrała bardzo zmobilizowana z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem .

Nasz zespół posiadał przez całe spotkanie lekką przewagą , stwarzał sobie bardzo korzystne sytuacje do zdobycia bramek lecz brakowało skuteczności . Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1 : 0 dla Orkana i oddawała w pełni sytuację z boiska . W drugiej połowie pewni swego zawodnicy naszego zespołu , pozwolili na stworzenie 2-3 groźnych sytuacji podbramkowych przez drużynę gości i przy wyjątkowej skuteczności zdobyli dwie bramki , obejmując prowadzenie w meczu 2 : 1 . Nasz zespół rozpoczął bardziej energiczne ataki na bramkę przeciwnika i w 80 minucie doprowadził do remisu . W końcówce spotkania nasz zespół mógł strzelić zwycięską bramkę , lecz zabrakło skuteczności w korzystnych sytuacjach .

W następnych spotkaniach będzie potrzebna pełna mobilizacja całego zespołu aby zachować pozycję lidera po rundzie jesiennej .