Orkan Rumia Gospodarze

Strzelcy bramek : 1 : 0 - Mitura Sławomir - 65 minuta

2 : 0 - Neumann Sebastian - 77 minuta

3 : 0 - Bukowski Adrian - 83 minuta

Mecz z drużyną GKS Kowale był bardzo trudnym meczem , zespół gości to dobry zespół z czołówki ligi , który potrafi wygrać z każdym zespołem naszej ligi .

Pierwsza połowa to wyrównany pojedynek , gdzie nasi przeciwnicy nie wykorzystali doskonałej okazji do zdobycia bramki . Do 65 minuty żadna drużyna nie potrafiła zdobyć bramki , dopiero wejście Sławomira Mitury ożywiło naszą grę w ataku i po jego strzale w 65 minucie meczu , Orkan objął prowadzenie. Goście próbowali zdobyć wyrównującą bramkę , lecz to nasz zespół po szybkiej akcji zakończonym celnym strzałem Sabastiana Neumanna zdobył drugą bramkę w 77 minucie meczu . Zespół gości zaczął powoli opadać z sił, co pozwoliło naszej drużynie zdobyć trzecią bramkę po bardzo składnej akcji w wykonaniu naszego zespołu , zakończonej celnym strzałem Adriana Bukowskiego , w 83 minucie meczu . Następny mecz ligowy nasz zespół rozegra z drużyną Gedani Gdańsk, który odbędzie się w niedzielę 14.09.2014r o godz. 16.00 na stadionie Gedani.

Przygotował