KS EKO-PROD Szemud

Barwy

Opis klubu dodany przez:

Obiekt

Obiekt sportowy, na którym gramy to pełnowymiarowe boisko ze sztucznym oświetleniem oraz z nowo wybudowanym zapleczem sanitarnym ( szatnie, prysznice, pokoje dla trenerów i sędziów ). W trakcie budowy są trybuny na 200 miejsc siedzących oraz parking na ok. 30 pojazdów. Wjeżdżając od strony Gdańska boisko mieści się po prawej stronie, wjazd jest wzdłuż lasu na wysokości stacji paliw Boterm.

Adres boiska: 84-217 Szemud, ul. Sportowa 1

Barwy strojów:

Strój domowy: Koszulka, spodenki i getry w kolorze niebieskim z białymi wstawkami.                                                                                     Strój wyjazdowy: Koszulka czerwona, spodenki i getry w kolorze czarnym z białymi wstawkami.

Dane kontaktowe:

Trener: Janusz Magulski 605-061-400

Kierownik Drużyny: Ryszard Kostuch 604-137-918

Dyrektor Sportowy: Łukasz Bisewski 691-911-007

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wspierają Nas:

ECO-CONSTRUCTIONS SP. Z O.O.

EURO-POL UBEZPIECZENIA / BIURO PODRÓŻY

GMINA SZEMUD